پوستر دیواری

پوستر ديواري چيست؟

پوستر ديواري يكي از محصولات محبوب در سالهاي اخير است كه مورد توجه افراد زيادي قرار گرفته و به دليل سه بعدي بودن آنها طرفداران زيادي پيدا كرده است.

پوستر ديواري پوششي است مانند كاغذ ديواري با اين تفاوت كه طرحهاي روي آن مانند پوستر از يك شكل و موضوع كامل و بزرگ مانند تصويري از يك ساحل و يا عكسي از يك درخت و منظره اطراف آن تشكيل شده است.اكثر تصاوير چاپ شده بر روي پوستر ديواريها سه بعدي بوده و به همين دليل پوستر ديواري سه بعدي خطاب مي شود كه بعضي افراد به اشتباه آن را كاغذ ديواري سه بعدي مي نامند.

پوستر ديواري به دو صورت آماده و سفارشي در بازار موجود مي باشد.

پوستر ديواري سه بعدي آماده اصولا ساخت كشورهاي خارجي از جمله چين مي باشد كه در ابعاد مشخص توليد و عرضه مي گردد.اين پوسترها به صورت 1 تكه(عرض 184 و ارتفاع 127)،2 تكه(عرض 92 و ارتفاع 220)،4تكه (عرض 192 و ارتفاع 270) و 8 تكه(عرض 368 و ارتفاع 254) موجود مي باشند و همانطور كه مشخص است محدوديت ابعاد داشته و با توجه به سايز ديوار بايد يكي از گزينه ها را انتخاب كرد و متراژ اضافه پس از نصب بريده مي شود كه باعث ناقص شدن طرح مي شود و يا اگر كوچكتر از ابعاد ديوار باشد نتيجتا قسمتهايي از ديوار پوشانده نخواهد شد.كه در اين صورت مجبور به استفاده از قاب هاي چوبي و گچي و يا متريالهاي ديگر براي پوشاندن فضاي خالي خواهيد شد.

اما…

پوستر ديواري سفارشي با ابعاد ديوار شما چاپ و توليد مي شوند كه در نتيجه طرح پوستر به صورت كامل بر روي ديوار نصب مي گردد.از ديگر مزاياي پوستر سفارشي در ابعاد دلخواه مي توان به طرحهاي بسيار زياد آن و همچنين طرحهاي اختصاصي اشاره كرد كه امكان استفاده از طرحهاي ايراني و سنتي و همچنين طرح دلخواه و سفارشي مشتري كه توسط گرافيستها طراحي مي شوند را مي دهد.همچنين چاپ عكس شخصي افراد بر روي پوستر و نصب بر روي ديوار هم امكان پذير مي باشد.از پوسترهاي ديواري مي توان در هر فضايي استفاده كرد.تنوع طرحها به قدري زياد است كه مي توان طرحي متناسب با براي هر مكان را از بين آنها انتخاب كرد به عنوان مثال طرحهاي كارتوني براي اتاق كودكان،طرحهاي صنعتي مناسب براي فضاهاي اداري و طرحهاي متنوعي همچون منظره ها و … براي منازل مسكوني مناسب هستند.البته انتخاب طرح بستگي به نوع كاربرد محيط دارد گرچه اين انتخاب امري سليقه اي مي باشد ولي بهتر است انتخاب پوستر با سبك دكوراسين داخلي تناسب داشته باشد،

بهترين مكان براي نصب يك پوستر ديواري اصلي ترين ديوار است.در سالهاي اخير استفاده از پوستر ديواري با اشكال و رنگهاي متنوع در دكوراسيون داخلي اداري و تجاري رواج پيدا كرده است زيرا شما به راحتي مي توانيد طرح و رنگ پوستر را با ساير وسايل موجود در دكوراسيون محل كار و يا زندگي خود هماهنگ كنيد.يكي ديگر از دلايل محبوبيت پوستر ديواري نصب سريع و آسان آن است و نيز ديگر خبري از بوي تند و خرابكاري رنگ هاي ساختماني نيست.

آمازون را بشناسیم:

آمازون با تمرکز بر روی مسیر ایجاد و خلق آثار هنری و ایده های ناب و پردازش آن در حوزه ی طراحی و تولید فعالیت می کند. در این حوزه با کمک علم روز و تکنولوژی تولیدات را به صورت دیجیتال به چاپ می رساند.

AMAZON WALLCOVERING

برند آمازون با داشتن گروه هنری ، فنی و مجرب در تلاش است تا حد ممکن مشتریان مخاطب و هدف خود را با دستاوردهای شگفت انگیز به صورت تولید سفارشی یا تک نسخه ای از جمله کاغذ دیواری و بقیه پوششهای دکوراتیو آشنا نماید.
آمازون همواره در تلاش است که با هدفی بلند و ایده آل گرایانه بتواند از تمامی نظرات و ایده های روز دنیا در این حوزه بهره برده و آن را به بازار و مشتریان خود عرضه نماید .

تحقیق و سنجش سلیقه مخاطبین به صورت مداوم و هدفمند از شاخصه های آمازون است ،

بر همین اساس امیدواریم که سبد کالائی خود را تا حد زیادی کامل تر و متنوع نماییم .

همچنین شما می توانید با ارسال اندازه ها ، عکس دیوار و تماشای گالری تصاویر مستقیما از مشاورین این شرکت راهنمایی و کمک بخواهید.

آمازون امیدوار است در عرصه تولیدات دیجیتال با توجه به پیشرفت روز افزون این تکنولوژی ، بتواند برای شما عزیزان گامی موثر و همیشگی بردارد.